İşletmeler için

Karbon kredileri ile şehir dışındaki alanda başlayan küresel değişime katkıda bulunmak

Karbon kredisi satın alın
Küçük bir değişiklik bile mucizeler getirebilir

Küresel Hedef. Yerel Etki.

Şirketinizin karbon ayak izini azaltmak için neredeyse tüm olasılıkları tüketmiş gibi hissedebilirsiniz. Yeşil enerji satın alıyorsunuz, sürekli olarak atıkları ayırıyorsunuz, elektrikli arabaları tanıtıyorsunuz... Yine de her zaman daha ileri gitmek için yer vardır. Dengelemeler yoluyla rejeneratif tarımı desteklemek, gezegenin, insanlığın ve işletmenizin karbon nötr hale gelmesine yardımcı olurken, yerel peyzaj ve kaliteli gıda üretimi üzerinde yerel bir etkiye sahip olmak için bir fırsattır.

İşbirliği ilkeleri

Nasıl çalışır?

Kazan-kazan çözümü tasarlıyoruz

Birlikte, kaç CO₂ kredisinin (ofset) işletmenize karbon nötrlüğüne giden yolda yardımcı olacağını tartışacağız. Birlikte destekleyeceğimiz sizin ve çiftçilerin tarafındaki seçenekleri ve faydaları tartışacağız. Size ve hedeflerinize en yakın ofset türünü seçeceksiniz. Yolculuklarının başında her bir rejeneratif ilkeyi kademeli olarak uygulamayı öğrenen çiftçilerden veya manzarayı daha hızlı restore eden ve tüm rejeneratif tarım uygulamalarını bir kerede birleştirenlerden gelebilir.

İlerlemenizi kontrol edeceğiz

Karbon ayak izinizi nasıl ölçüyor ve azaltıyorsunuz? Dolaylı sera gazı emisyonlarını azaltmaya yönelik özel eylemlerinizle ilgileneceğiz. Sadece "Elinizden gelenin en iyisini yapın ve gerisini dengeleyin" kuralına uyan şirketlere ofset sağlamak istiyoruz.

Bir anlaşma yapacağız

Orijinal bir sertifika ve belirli çiftçiler tarafından tutulan CO₂ miktarına ilişkin ayrıntılı bir pasaport ile onaylayacağımız ofset alımı için bir sözleşme imzalayacağız. Çiftçileri rejeneratif tarıma geçişlerinde desteklemeye odaklanacağız ve tutulan tonlarca CO₂'yi emisyonlarınızdan düşebilirsiniz

Olumlu değişiklikler görmek için birlikte çalışacağız

Uzun vadeli ortaklıklara inanıyoruz. Her yıl size birlikte neler başardığımıza dair bir rapor sunacağız - gerçekler, rakamlar ve hikayeler.

Fayda -ları

Katılmaktan ne kazanacaksınız?

Yeni bir fırsat

karbon nötrlüğüne katkıda bulunmak.

Etkileme şansı

peyzajın daha sürdürülebilir yönetime doğru dönüşümü.

Bağlanma

Sofranız için de yiyecek yetiştiren çiftçilerle.

İyi hissetmek

dünyayı rahatsız eden bir sorunun çözümüne katkıda bulunmakla ilgili.

Var mısın? Ayrıntıları sizinle görüşmekten mutluluk duyacağız.

e-mail: carboneg@carboneg.com

tel.: +420 253 253 283

Děkujeme za vaši zprávu. Brzy se vám ozveme!
Něco se pokazilo. Prosím zkuste odeslat zprávu znovu.